سقف کاذب کناف مدل ها و ویژگی های سقف کاذب و نکات خرید! سلام ساختمان | panelgachikanaf

همیشه اجرای سقف کناف مقدار زیادی گرد و خاک تولید میکنه که به راحتی در منزلتون پخش میشه. به عنوان یک قاعده کلی قیمت کناف سقف فلت بر اساس متر مربع و قیمت دورباکس بر اساس متر طول https://panelgachikanaf.com محاسبه میشود. استفاده از گچ به عنوان سازه کناف به هیچ عنوان توصیه نمیشود. برای نصب کناف سقف باید الزاماً از سازه F47 کناف و U36 و نبشی L25 مطابق با استاندارد شرکت کناف ایران استفاده کنیم. متأسفانه برخی از افراد برای نصب سیستم کناف از گچ استفاده میکنند که کار بسیار اشتباهی است و در زمان وقوع زلزله جدا شدن گچبرگ کناف از سقف حتمی است که ممکن است منجر به خسارت جانی و مالی خواهد شد.

  • در مرحله بعدی سطح را رگلاژ کرده و تایل های باقی مانده سقف نصب می شوند.
  • در مکان هایی کهتاسیساتو لوله کشی ها وزن خود را به استاد ها منتقل کنند، سازه ای تحت عنوان پشتیبان برای تقویت آن ها به کار خواهند رفت.
  • چهارم، اگر هنگام نصب دقت و مهارت کافی به کاربرده نشود، باعث ترک خوردن و باز شدن گوش های آن می شود.
  • در واقع این مدل در بین سقف های کاذب قرار می گیرد و می توان از آن به دو شکل متحرک و همچنین ثابت بهره برد.
  • چون قیمت متری گرفتن این دردسرها رو داره و ممکنه یک پیمانکار برخی جزئیات هزینه‌ای رو در قیمت متری ارائه نده.
این نوع کناف را می‌توان از روی مقوای سبز رنگی که در پشت و روی آن‌ها چسبیده است تشخیص داد. از کناف مقاوم در برابر رطوبت می‌توان برای اجرای سقف قسمت‌های مرطوب ساختمان مثل حمام و دستشویی و آشپزخانه استفاده کرد. در مدل کناف سقف پذیرایی ساده و شیک باید تمام جزئیات در نظر گرفته شود.

سقف کاذب کناف مدل ها و ویژگی های سقف کاذب و نکات خرید! سلام ساختمان | panelgachikanaf

از این رو اگر سازه های ساختمانی برای شما اهمیت دارد، پیشنهاد ما به شما دنبال کردن این توضیحات است. کناف ها قابلیت جابجایی آسانی دارند و در صورت وجود هرگونه اشکال می توانید آن ها را برای تعمیرات بردارید. دوم، مراقبت و نگهداری از این نوع سازه می تواند سخت تر باشد. چند عامل پیش بینی نشده مانند تعداد افرادی که انجام اجرا را بر عهده دارند.

دکوراسیون داخلی ساختمان

برای ایشان و تیم محترمشان آرزوی سعادت، سلامتی و روزی فراوان دارم. هزینه نهایی را دریافت کرده و تمام این موارد را در قرارداد ثبت کنید. پس بهتر است قبل از شروع کار، درباره این مخارج و هزینه‌های جانبی، با متخصص به توافق برسید. به راحتی میتوانید با برداشتن پانل های آن به این بخش ها دسترسی پیدا نمایید و تعمیرات و تغییرات خود را انجام داده.

سقف کناف پذیرایی مستطیلی

کناف با وجود مزایای خیلی زیادی که داره، اما حساسیت زیادی در نصب داره. یعنی درسته که کناف دارای تنوع در طرح، هزینه‌ی مناسب، سرعت اجرایی بالا و وزن کم هست ولی اگر به درستی اجرا نشه اصلاً ظاهر خوبی نخواهد داشت. از این قطعه جهت اتصال سازه های باربر یا پانل خور در امتداد طولی یکدیگر استفاده میشه. این قطعه دارای مقطع W شکل بوده و در دو اندازه برای سازه های CD60 و F47تولید و عرضه میشه. این سازه در فصل مشترک دیوار و سقف، به دیوار متصل شده و تراز سقف رو مشخص میکنه.

کناف پشت تلویزیون