عدم گردش آب در رادیاتور شوفاژ بر اثر چیست؟ مجله وبسایت آچاره-رادیاتور پارس

در این موقع باید برندی را انتخاب کنید که گارانتی و خدمات پس از فروش خوبی را به شما ارائه می‌دهد. علاوه بر برندهای بوتان و ایران رادیاتور که در زمینه تولید انواع محصولات گرمایشی و سرمایشی بسیار شهرت دارند؛ تولیدکنندگان تازه‌ای هم هستند که محصولات بسیار باکیفیتی را به بازار عرضه می‌کنند. امروزه در بیشتر خانه و اداره‌های ما برای انتشار هوای گرم از رادیاتور شوفاژ استفاده می‌شود. این محصولات به دلیل اینکه در طول‌های مختلفی به بازار عرضه می‌شوند و بدنه آن‌ها بیش از حد داغ نمی‌شود؛ گزینه بسیار خوبی برای استفاده در محیط‌هایی با هر متراژی هستند و می‌توانند به خوبی گرما را در فصل سرد زمستان برای ما به ارمغان آورند. اما بسیار اهمیت دارد که پیش از هر اقدامی، راهنمای خرید رادیاتور شوفاژ را مطالعه کرده و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

کارشناسان هایپر صنعت فامکو در زمینه ظرفیت سنجی و انتخاب مدل رادیاتورهای بهترین مشاوره ها را در اختیار شما قرار می دهند. شما با شناسایی مزایا و معایب این رادیاتورها به راحتی می توانید مدل و ظرفیت آنها را انتخاب نمایید. برای مثال اگر به دنبال یک محصول لوکس و باکیفیت می‌گردید؛ پیشنهاد ما به شما خرید رادیاتور کیمیا است. محصولات این برند علاوه بر اینکه کیفیت بالایی دارند؛ شکل‌های بسیار جذابی دارند. به همین دلیل می‌توانند برای یک محیط با متراژ زیاد، جایگزین خوبی برای محصولات شیشه ای باشند و نیاز شما را برطرف کنند. علاوه بر این اگر به دنبال محصولی هستید که در عین داشتن قیمت مناسب، کیفیت و طول عمر بالایی داشته باشد و در برابر خوردگی و پوسیدگی مقاومت خوبی از خود نشان دهد؛ پیشنهاد ما خرید رادیاتور استیل دیما است.

  • هواگیری مرتب و به موقع از لازم ترین اصول نگهداری تجهیزات گرمایشی بوده و توجه داشته باشید هواگیری اصولی و بموقع سیستم مدار گرمایش هر سال در اول فصل سرما در حالتی که پمپ گردش آب رادیاتورها را خاموش نموده باشید با دقت انجام شود .
  • در صورتی که پمپ پکیج‌های تک مبدل خراب شود، روی دمای آب گرم مصرفی تأثیری نخواهد داشت اما اگر پکیج روی حالت زمستانه باشد، دستگاه خاموش می‌شود و مشعل آن روشن نمی‌شود.
  • آب به‌طور مداوم در لوله‌ها می‌چرخد تا همیشه آب گرم به رادیاتورها برسد.
  • در این مقاله از رجا تاسیس می‌خواهیم همه نکاتی را که برای تهیه یک محصول باکیفیت نیاز دارید؛ به شما گوشزد کنیم.
  • اگر سیستم گرمایشی و شوفاژها سالم باشند، فقط سالی یک‌بار باید شوفاژ را هواگیری کنید.
  • برای خرید رادیاتور شوفاژ، بهتر است انواع مدل های شوفاژ را از نظر چگونگی و نحوه عملکرد بررسی کنید.

برای انتخاب مناسب باید متراژ محیط مورد نظر را بر ظرفیت گرمایی هر متر رادیاتور پنلی تقسیم کنیم ، به طور میانگین هر یک متر آن 1750 کیلوکالری ظرفیت گرمایی دارد . بلوک های رادیاتور به صورت قالب ریخته گری یک تکه تولید شده و امکان افزایش یا کاهش در تعداد پره های یک بلوک وجود ندارد. رادیاتور یکی از سیستم های گرمایشی پر کاربرد می باشد که به پکیج و یا موتورخانه مرکزی متصل می شود و باعث انتقال گرما به محیط پیرامون خود می گردد. بعد از انتخاب ظرفیت رادیاتورها، انتخاب مدل و محل نصب این رادیاتورها بسیار حائز اهمیت می باشند.

رادیاتور ایران رادیاتور مدل Solar

رادیاتورهای برقی در سایز های متفاوت تولید می شوند و آلودگی بسیار کمی برای محیط زیست دارند. از مزایای این رادیاتورها می توان به عدم نیاز به لوله کشی و نصب و راه اندازی آسان اشاره کرد. طرز کار رادیاتورها به این صورت است که گرما از طریق سیستم های مرکزی همانند موتورخانه یا سیستم مستقل همانند پکیج ها و توسط آب گرم به رادیاتورها منتقل می شوند و با انتقال گرما به مجله خبری تاسیسات ساختمانی صورت جابجایی یا تابشی توسط رادیاتورها محیط پیرامون گرم می شود. پس از گذشت زمان و انتقال حرارت از رادیاتور به محیط دمای آب گرم درون رادیاتور کاهش پیدا می کند و دوباره از طریق مدار برگشت آب مجدد به موتورخانه باز می گردد و این سیکل دوباره تکرار می شود. انتقال آب گرم از موتور خانه ها به رادیاتور و بازگشت آن به موتورخانه توسط لوله های توکار انجام می پذیرد.

رادیاتور پنلی لورچ آذر 120 سانتی متر مدل AZAR 120

این مدل مانند دیگر رادیاتورها گرما را می تواند به خوبی به محیط انتقال دهد. پوسته روی محصول به شکل قرنیز و از آلومینیوم سبک ساخته شده تا گرما را به خوبی به بیرون انتقال داده و از لحاظ شکل ظاهری به زیبایی فضا بیافزاید. از دیگر مزایای آن صرفه جویی در فضا و آزادی عمل در چیدمان وسایل اتاق است.

به همین جهت از آلومینیوم به صورت گسترده ای در تولید و ساخت رادیاتورهای شوفاژ استفاده می شود. آلومینیوم همچنین از مقاومت بالایی در برابر فرسایش آبی و اکسید شدن برخوردار بوده و دارای طول عمر بالایی حتی در محیط های مرطوب مانند حمام می باشد. رادیاتورهای آلومینیومی به دو روش دایکاست و اکستروژن تولید می شوند. رادیاتورهای آلومینیومی دایکاست از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد. در این روش تولید، هر پره رادیاتور توسط قالب ریخته گری یکپارچه تولید شده و سپس پره ها توسط مغزی به یکدیگر متصل می شوند. شوفاژ یا سیستم گرمایش مرکزی از قدیمی ترین نوع سیستم های گرمایشی می باشد که به منظور تامین آبگرم مصرفی مورد نیاز ساختمان ها به کار گرفته می شود.

نکات مهم درباره خرید رادیاتور گرمایشی با گارانتی معتبر