قیمت و خرید انواع دوچرخه ساده، حرفه ای و دنده ای 28 اردیبهشت | takdoo-تکدو

دوچرخه‌های کوهستان را می‌توان برای استفاده به عنوان دوچرخه‌های مسافرتی تجهیز کرد، اگرچه به اندازه دوچرخه‌های معمولی سبک یا کارآمد نیستند. دوچرخه های چاق یا فت بایک، با لاستیک های بسیار پهن خود در دسته دوچرخه کوهستان قرار می گیرند. یکی از مهم‌ترین مواردی که در زمان خرید دوچرخه باید به آن توجه کنید، جنس بدنه و مواد بکار رفته در ساخت آن است. به‌ عنوان مثال دوچرخه‌های کوهستان دارای بدنه محکم‌تری بوده و از طرفی دارای فنرهای قوی‌تری هم هستند که اجازه می‌دهد دوچرخه انعطاف بیشتری در مسیرهای ناهموار داشته و در برابر ضربه‌های وارده مقاومت کند. به خاطر این که متأسفانه برخی از مدل های معروف مانند جاینت، فلش، ویوا، اورلورد و اسکات از معروف ترین برندهایی هستند که مدل های تقلبی آن ها در بازار وارد شده است. بهتر است با شنیدن قیمت محصولی که در این دسته قرار دارد، فریب نخورید.

  • این ورزش برای افرادی که به دنبال هیجان و ماجراجویی هستند، جذابیت بسیار زیادی دارد.
  • می‌شوند و برای پدال‌زدن در مسیر‌های ساحلی و مسیرهای خاکی بسیار نرم نظیر صحرا بسیار مناسب هستند.
  • مثلا برند شیمانو تقریبا جزو گران ترین محصولات در بازار ایران است.
  • مواد دیگری که فریم دوچرخه با آن ساخته می‌شود شامل فولاد، کربن، آلیاژ منیزیم، استیل و آهن است.

، جایی بین دوچرخه‌های جاده، ساحلی و کوهستان قرار می‌گیرند و ویژگی‌های طراحی را از هرکدام قرض گرفته‌اند که به آن‌ها کمک می‌کند تا با انواع زمین‌ها کار کنند. این دوچرخه‌ها با میله‌های دراپ و یک‌تنه به سبک جاده ساخته شده‌اند که تعادل ایده آلی را بین سریع، سبک‌وزن و بادوام ایجاد می‌کند. در سراسر این قاب‌ها پایه‌های باربند و لوازم جانبی و غیره وجود دارد.

تفاوت های دوچرخه زنانه با دوچرخه مردانه

دوچرخه سواری فرصتی را برای کودکان فراهم می کند تا در فضای باز، ارتباط با طبیعت و تجربه حس آزادی و ماجراجویی را فراهم کنند که همه اینها می تواند تأثیرات مثبتی بر سلامت روان آنها داشته باشد. علاوه بر این، دوچرخه‌سواری می‌تواند یک فعالیت اجتماعی باشد که به کودکان اجازه می‌دهد زمانی را با دوستان و خانواده بگذرانند، که می‌تواند تاثیرات مثبتی بر سلامت روان و رشد اجتماعی آنها داشته باشد. دوم، دوچرخه سواری می تواند به کودکان در ایجاد اعتماد به نفس و استقلال کمک کند.

براساس قیمت

قیمت و خرید انواع دوچرخه ساده، حرفه ای و دنده ای 28 اردیبهشت | takdoo-تکدو

قیمت دوچرخه حرفه‌ای صرفاً همیشه بالا نیست و برندهای متعددی، تولیدات مدرن و با کیفیت روانهٔ بازار می‌کنند. اگر قصد دارید به دنبال بهترین قیمت بگردید دو راه پیش رو دارید تحقیق میدانی یا گشتی در صفحات مجازی که در هر صورت با کمی تفاوت در زمان، نتیجه می‌دهند. لیست قیمت دوچرخه‌ های موجود در بازار ایران را می‌توانید در فروشگاه اینترنتی وی‌راید مشاهده نمایید و وسیله متناسب با نیاز خود بخرید. خرید دوچرخه به صورت آنلاین، نیاز به ارسال محصول و تحویل گرفتن آن درِ خانه دارد و کارخانه و فروشگاه آنلاینِ مد نظر شما باید هزینه‌ای را برای ارسال در نظر بگیرد.

باتوجه‌به گستردگی این وسیله در بازار ایران، طبیعتاً قیمت آن متفاوت است. نوع چینی آن قیمت پایین‌تری نسبت به مدل‌های با نام تجاری دارند. شرکت‌های سازنده‌ای که از تیتانیوم برای ساخت بدنهٔ دوچرخه استفاده می‌کنند، بسیار محدودند. تیتانیوم بیشتر در دوچرخه‌های سفارشی استفاده می‌شود؛ چون فلز بسیار گرانقیمتی است.

فروشگاه اینترنتی آسمان دوچرخ ، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین