مفتول فنر پرکربن صنایع مفتولی فولاد گستر کیان | fouladgostar

در طی فرآیند مسوار کردن ابتدا سیم را با توجه به قطر مورد نیاز کشش خواهند داد. سپس مفتول را چربی زدایی می کنند تا چربی ها و رسوبات از سطح مفتول از میان رود. اما مقداری ناخالصی در آن بصورت زنگ زدگی بسیار عمیق، سولفات ها، کلریدها در سطح آن باقی خواهد ماند. که اگر از میان نرود هنگامی که از وان مس عبور کند به شکل لکه های سیاه ظاهر خواهد شد. از مفتول فنری با سایزهای مختلف برای این منظور استفاده می شود.

صنایع مفتولی

فنرها به سه دسته فنرهای فشاری، فنرهای کششی و فنرهای پیچشی تقسیم می شوند. جالب است بدانید امکان شاخه کردن مفتول فنر از 20سانتی متر الی 600 سانتی متر و در بسته بندی 20 الی 200 کیلوگرمی وجود دارد. جالب است بدانید ویژگی خاص این فولاد سبب شده در صنایع مس در قسمت خورد کن از آن استفاده نمایند، البته از این فولاد فنر در ساخت ساچمه های یاتاقان و همچنین ساخت بلبرینگ ها نیز استفاده می گردد. این فولادها خواص مطلوب خود را پس از عملیات حرارتی سخت کاری و برگشت به دست می آورند. عنصر اصلی آلیاژی در این فولادها معمولاً سیلیسیم است و حضور عناصری چون کروم، منگنز، مولیبدن و وانادیم باعث بهبود خواص آن می شود.

مفتول گالوانیزه سفید در واقع نوعی از سیم است که طی فرآیندی که در آن فولادی که بدون هیچ‌ گونه اکسیژن و چربی است را در محفظه و یا وان پر از فلز روی که به حالت مذاب است شناور می کنند. سپس در نتیجه این فرآیند پوششی از آلیاژی مقاوم از جنس فلز روی بر روی آن ایجاد می‌شود. این کار باعث بالاتر رفتن مقاومت فولاد می ‌شود. در نتیجه فلزی به وجود می ‌آید که از روی و فولاد تشکیل‌ شده است. خصوصیات مکانیکی و متالورژیکی مفتول فولادی نقش تعیین کننده ای در عملکرد آن دارد که این خصیصه ها کاملا متاثر از فرآیند کشش مفتول و کاهش قطر آن می باشد. سیم مفتول فنری از نظر استحکام و مقاومت انواع مختلفی دارند، تعیین کننده ی میزان استقامت و استحکام در مفتول فنرها میزان کربن است؛ در ادامه با انواع آن ها آشنا خواهیم شد.

خرید عمده فنر کششی در تهران

سیم سفید ایجاد شده تحت عمل گالوانیزه گرم دارای سطحی صاف و یک دست است و بسیار نرم و انعطاف کارخانه مفتول پذیر می باشد. تحمل وزن تا 140 کیلوگرم
استفاده از متراژ و میزان لوله بیشتر که فضای بیشتری برای نشستن… فنر با طول بیشتر و تعداد حلقه های بیشتر از جنس مفتول خارجی که راحتی مصرف کننده را بدنبال دارد . دسته های روکش شده با تکنولوژی نوین
جلوگیری از سرد و گرم شده دسته صندلی
عدم تعریق… تولید فنر و فروش مقداری فنر به قیمت ضایعات

ساخت انواع فنر از 0.30 تا مفتول 31
تولید فنر با قیمت مناسب

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره مربوطه درج شده در آگهی تماس حاصل فرمایید. سایز ۲٫۵ میلیمتر بعد از سایز ۱٫۵ میلیمتر، محبوبیت بالایی دارد و از آن جهت بستن قالبهای فلزی نیز استفاده می شود.

  • همچنین امکاناتی جهت تسهیل امور مشتریان محترم از جمله ؛ برش رول به رول ، رول به شیت ، برش گیوتین ، برش نواری در این مجموعه ارائه می گردد.
  • مفتول کاربردهای بسیاری در انواع صنایع مفتولی، صنعتی، ریلی، خانگی، عدل بندی، عایق بندی، یخچال سازی، کابینت سازی و همچنین آرماتوربندی خواهد داشت.
  • واشر سیلکونی ، واشر سیلیکونی ، واشر کلینگریت ، فنر فشاری خودرو ، واشر نسوز ، تولید فنر در تهران ، فنر شاخکی ، tentacle spring ، فنر اچ سی کراس .
  • همچنین بسیار انعطاف پذیر است ، بنابراین می توان فنرها را برای ایجاد سطوح مختلف نیرو در ماشین ها و دستگاه های  مختلف تغییر داد.

بعد از فرآیند چربی زدایی و زنگ زدگی مفتول، مهم ترین مرحله روکش نمودن مفتول با سولفات مس خواهد بود. در مراحل بعدی نحوه جمع کردن و کشش مفتول در نظر گرفته می شود. مفتول سیاه که با نام مفتول آرماتوربندی نیز شناخته می شود، نوعی از سیم مفتول‌های موجود در بازار می باشد که بسیار نرم و منعطف است و دارای قابلیت مناسبی جهت خم شدن خواهد بود. یکی از رایج ترین کالاهایی که بوسیله مفتول های فنری تولید می شود، انواع فنر در سایزها و شکلهای مختلف برای مصارف گوناگون می باشد.

صندلی ساحلی 7 فنره  باکیفیت

مفتول فنر پرکربن صنایع مفتولی فولاد گستر کیان | fouladgostar